УкраїнаЗеленський підписав закон про ратифікацію угоди з США 

Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди з США 

Президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди між урядами України та США щодо рідкісноземельних металів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на сайт Верховної Ради.

Документ був схвалений Верховною Радою на засіданні у четвер, 8 травня. “За” віддали свої голоси 338 народних депутатів.

Нагадаємо, у ніч з 30 квітня на 1 травня Україна та США підписали угоду про створення спільного Інвестиційного фонду відбудови з рівною участю обох сторін.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc