УкраїнаЗеленський нагородив воїнів, які взяли в полон перших солдатів із КНДР

Зеленський нагородив воїнів, які взяли в полон перших солдатів із КНДР

Президент України Зеленський нагородив українських захисників, які беруть участь у Курській операції. Зокрема, він вручив орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та ордени «За мужність» ІІІ ступеня воїнам, які взяли в полон перших солдатів із КНДР.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на пресслужбу президента України Володимира Зеленського.

«Україна не нападала ані на Якутію, ані на Корею, ані на будь-який інший народ із тих, які Москва натравлює на нас. Україна вистоїть проти цього завдяки хоробрості наших людей і завдяки саме таким нашим воїнам. Слава всім, хто б’ється заради України», – наголосив Верховний головнокомандувач.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що українські військові на Курщині взяли у полон двох північнокорейських солдатів. Їх доставили до Києва, з ними спілкуються слідчі СБУ.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc