Служба безпеки та Національна поліція викрили чотирьох організаторів нелегального продажу «трофейної» зброї у різних регіонах України. Серед вилученого у зловмисників – російські автомати АК-12 з глушниками, гранатомети, снайперські гвинтівки та майже 2 кг вибухівки.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
У Києві затримано 57-річного рецидивіста, який раніше відбував покарання за вбивство, а після терміну відбування зайнявся підпільною торгівлею бойовими засобами ураження.
До нелегального бізнесу він залучив свого 65-річного знайомого. Під час обшуку в затриманих вилучено 56 одиниць стрілецької зброї, понад 5,5 тис. набоїв і навіть 30-мм станковий автоматичний гранатомет.
Також у Солом’янському районі столиці викрито ділка, який в орендованій квартирі та власному автомобілі зберігав 15 автоматів Калашникова для збуту.
А на Дніпропетровщині затримано 54-річного автомеханіка з Кам’янського району, який на власному подвір’ї облаштував схрон для зберігання пластиду і тротилу з детонаторами, а також ящиків з набоями.
Затриманим загрожує до 7 років позбавлення волі. Всі вилучені бойові засоби ураження буде передано для потреб Сил оборони на фронті.
Нагадаємо, затримано високопосадовця Повітряних Сил ЗСУ та його “напарника”.
