Протягом тижня, з 19 до 25 січня, росіяни спрямували по Україні понад 1700 ударних дронів. Головною ціллю була критична інфраструктура та житлові будинки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента Володимира Зеленського.
«Головні мішені, куди бʼє росія зараз, — наша енергетика, критична інфраструктура, житлові будинки», — написав глава держави.
Лише протягом цього тижня окупанти випустили по Україні понад 1700 ударних дронів, більш ніж 1380 керованих авіаційних бомб та 69 ракет різних типів.
Зеленський наголосив: кожен масований російський удар може стати руйнівним, тому Україні щодня потрібні ракети до систем протиповітряної оборони.
«Сьогодні у Вільнюсі координуємось із нашими партнерами в регіоні — Литвою і Польщею. Працюємо з кожним лідером, щоб посилювати Україну. Всі мають чітко усвідомлювати, яка загроза йде з росії, і саме наші народи розуміють це найкраще», — додав президент.
Нагадаємо, Зеленський назвав «незадовільною» роботу Повітряних сил із протидії «шахедам»: будуть висновки.
