Вдалося повернути ще двох українців із тимчасово окупованого Криму – хлопцям 21 та 22 роки. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.
Хлопці зростали в умовах окупації, відчували постійний тиск і приниження.
