УкраїнаЗ російської окупації вдалося повернути ще трьох українських дітей

З російської окупації вдалося повернути ще трьох українських дітей

Ще трьох українських підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій. Це вдалося зробити у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.

18-річна дівчина жила разом із мамою в окупованому Криму. Вони не мали можливості самостійно виїхати та постійно змінювали місце проживання, щоб уникнути переслідувань російських спецслужб.

Іншу дівчину після школи змушували вступати до університетів у Криму чи в росії. Дівчина мріяла повернутися у вільну Україну та вчитись тут.

19-річний хлопець довго вагався з виїздом, оскільки боявся, що на одному з блокпостів росіяни його можуть затримати й мобілізувати до армії рф.

Сьогодні вони вже у безпеці й отримують допомогу — від відновлення документів до психологічної підтримки.

Нагадаємо, Україна повернула з окупації ще 16 дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc