Ще трьох українських підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій. Це вдалося зробити у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.
18-річна дівчина жила разом із мамою в окупованому Криму. Вони не мали можливості самостійно виїхати та постійно змінювали місце проживання, щоб уникнути переслідувань російських спецслужб.
Іншу дівчину після школи змушували вступати до університетів у Криму чи в росії. Дівчина мріяла повернутися у вільну Україну та вчитись тут.
19-річний хлопець довго вагався з виїздом, оскільки боявся, що на одному з блокпостів росіяни його можуть затримати й мобілізувати до армії рф.
Сьогодні вони вже у безпеці й отримують допомогу — від відновлення документів до психологічної підтримки.
Нагадаємо, Україна повернула з окупації ще 16 дітей.
