Із тимчасово окупованих територій вдалося врятувати ще трьох підлітків. Це сталося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Офісу президента Андрія Єрмака.
18-річна дівчина була змушена навчатися в школі, де панувала суцільна пропаганда.
Ще одна 18-річна дівчина з перших днів війни жила під щоденними обстрілами. Постійний стрес і страх спричинили серйозні проблеми з серцем, а належної медичної допомоги в окупації не було.
19-річний хлопець залишився сам після втрати батьків. Його друзі вже були примусово мобілізовані, і він щодня боявся, що наступним стане саме він.
Наразі усі троє перебувають у безпеці. Вони отримують допомогу з відновлення документів, психологічну підтримку та супровід, щоб почати новий етап свого життя.
Нагадаємо, львівські митники вилучили ікону 17 століття вартістю понад мільйон гривень.
