УкраїнаЗ окупації вдалося врятувати трьох підлітків

З окупації вдалося врятувати трьох підлітків

Із тимчасово окупованих територій вдалося врятувати ще трьох підлітків. Це сталося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Офісу президента Андрія Єрмака.

18-річна дівчина була змушена навчатися в школі, де панувала суцільна пропаганда.

Ще одна 18-річна дівчина з перших днів війни жила під щоденними обстрілами. Постійний стрес і страх спричинили серйозні проблеми з серцем, а належної медичної допомоги в окупації не було.

19-річний хлопець залишився сам після втрати батьків. Його друзі вже були примусово мобілізовані, і він щодня боявся, що наступним стане саме він.

Наразі усі троє перебувають у безпеці. Вони отримують допомогу з відновлення документів, психологічну підтримку та супровід, щоб почати новий етап свого життя.

Нагадаємо, львівські митники вилучили ікону 17 століття вартістю понад мільйон гривень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc