УкраїнаЗ окупації повернули ще двох підлітків

З окупації повернули ще двох підлітків

В Україну повернули ще двох дітей, які довго  проживали на тимчасово окупованих територіях.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис радниці глави Офісу президента Дарії Зарівної.

Відомо, що один із хлопців провів три роки в окупації разом із мамою. Він відмовлявся ходити до школи, адже навчання там було «просочено російською пропагандою».

Інший хлопець – щойно закінчив школу. Він вирішив не миритися з реальністю окупації й виїхав на підконтрольну територію України.

Нагадаємо, з окупації повернули ще 11 українських дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc