УкраїнаЗ окупації повернули ще 11 українських дітей

З окупації повернули ще 11 українських дітей

З тимчасово окупованих росією територій вдалося повернути ще 11 українських дітей. Це вдалося зробити у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на радницю голови Офісу президента України Дарію Зарівну.

Зокрема, повернули дівчинку, чиї мама та брат — військовослужбовці та захисники «Азовсталі» — понад три роки провели в російському полоні.

Також вдалося врятувати хлопця, чий батько три роки служив у лавах ЗСУ, а брат понад три роки перебував у російському полоні.

Крім того, з окупації повернули хлопця-сироту. Як зазначають в організації, росіяни викрали його зі школи, вивезли в підвал, катували й намагалися забрати до армії рф напередодні повноліття.

Нагадаємо, два дні тому з російської окупації вдалося врятувати ще одну українську дитину.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc