З окупації повернули 20-річного юнака, який провів понад три роки під постійним тиском росіян. Це вдалося зробити у межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента Андрія Єрмака.
Окупанти примушували оформлювати російські документи та погрожували родині. Приклад сестри, якій вдалося раніше вирватися на вільну територію, допоміг йому зважитися на дорогу додому.
Сьогодні завдяки допомозі «Української мережі за права дитини» та ініціативи Humanity хлопець в безпеці поруч із рідними.
Нагадаємо, Україна повернула з окупації ще одну групу дітей.
