УкраїнаЗ окупації повернули 20-річного хлопця

З окупації повернули 20-річного хлопця

З окупації повернули 20-річного юнака, який провів понад три роки під постійним тиском росіян. Це вдалося зробити у межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента Андрія Єрмака.

Окупанти примушували оформлювати російські документи та погрожували родині. Приклад сестри, якій вдалося раніше вирватися на вільну територію, допоміг йому зважитися на дорогу додому.

Сьогодні завдяки допомозі «Української мережі за права дитини» та ініціативи Humanity хлопець в безпеці поруч із рідними.

Нагадаємо, Україна повернула з окупації ще одну групу дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc