УкраїнаЄрмак у США зустрівся з Келлогом

Єрмак у США зустрівся з Келлогом

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак разом з командою зустрівся у Вашингтоні із спеціальним представником США з питань України та росії Кітом Келлогом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал Андрія Єрмака.

Вони обговорили ситуацію на фронті, результати зустрічей в Стамбулі, важливість посилення санкцій проти рф та оборонну допомогу Україні і викрадення українських дітей окупантами.

«Ми передали росії списки, чекаємо на відповідь – важливо повернути їх додому. Це важливе питання, і ми цінуємо, що США включені в процес», – додав керівник ОП.

Єрмак зазначив, що «росія робить все, аби не припиняти вогонь» і що «цьому варто покласти край через силу, бо Україна зробила все, щоб війна припинилася».

«Але якщо росія не припиняє вогонь добровільно, ми змушені проводити операції та знищувати їх військовий потенціал», – додав очільник Офісу Президента.

Нагадаємо, Умєров розповів, про що Україна і рф домовилися на переговорах у Стамбулі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc