УкраїнаВзимку на Рівненщині не буде відключень світла?

Взимку на Рівненщині не буде відключень світла?

Україна планує збільшити імпорт електроенергії з 1,7 до 2,2 гігаватт. Це дасть перспективу, що взимку ми зможемо бути зі світлом.

Про це пише ТГ канал Україна Online з посиланням на нардепа Мороза.

Також зараз буде вимірювання споживання електроенергії в кожному регіоні, щоб зробити відключення світла більш справедливими для всіх областей.

Нагадаємо, Зеленський доручив уряду розробити пакет рішень для населення і бізнесу через дефіцит електроенергії

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc