Випускники, які складуть НМТ на 185+ балів, отримають стипендію. Мова йде про 10 000 гривень на рік.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко під час Українського молодіжного форуму 2025: Молодь Тут!
За словами Свириденко, на форумі вона почула десятки нових ідей щодо житлової політики підприємництва.
«Багато з них в роботі. Наприклад, гранти для креативних індустрій – презентуємо зовсім скоро. Також плануємо збільшити гранти для молоді за програмою “Власна Справа” зі 150 до 200 тисяч гривень», – розповіла прем’єр.
Вона додала, що з 1 вересня уряд збільшив розмір президентських стипендій
- для учнів профтехів до 6 320 гривень,
- для студентів коледжів і технікумів – 7 600 гривень,
- для студентів університетів – 10 000 гривень, аспірантів – 23 700 гривень.
Окрім того, школярі, які складуть НМТ на 185+ балів, отримають стипендію президента – 10 000 гривень на рік. Кількість стипендій збільшили до 400.
«Від президента отримали доручення вже наступного року підвищити стипендії для всіх студентів. Це рішення, яке давно на часі. Разом із військовими маємо переглянути правила перетину кордону, підвищивши вікову межу з 18 до 22 років», – додала Свириденко.
Нагадаємо, в Україні можуть запровадити зимову вступну кампанію для абітурієнтів.
