УкраїнаВилучили незаконного товару на 11 млн грн

Вилучили незаконного товару на 11 млн грн

Група осіб організувала переміщення електронних сигарет через пункти пропуску Волині та Львівщини. Контрабанду зловмисники збували через Telegram-канал.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Держприкордонслужбу.

Прикордонники провели у Львівській області низку обшуків. Вилучили понад 17 тис. електронних сигарет, рідини до них, пристрої для випаровувачів. Орієнтовна вартість вилученого понад 11 млн грн.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc