УкраїнаВилучили наркотики на понад 15 мільйонів гривень

Вилучили наркотики на понад 15 мільйонів гривень

Поліцейські спільно з СБУ викрили та знешкодили наркоугруповання, яке організували двоє мешканців Київщини. Ділки вирощували коноплі, виготовляли канабіс та збували його «клієнтам».

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.

Під час обшуків вилучено понад 4000 кущів конопель та 60 кг канабісу. За чорним ринком вартість наркотиків може сягати 15 млн грн.

photo_2025-10-02_14-44-38

Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, схрон боєприпасів виявили на Рівненщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc