Поліцейські спільно з СБУ викрили та знешкодили наркоугруповання, яке організували двоє мешканців Київщини. Ділки вирощували коноплі, виготовляли канабіс та збували його «клієнтам».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Під час обшуків вилучено понад 4000 кущів конопель та 60 кг канабісу. За чорним ринком вартість наркотиків може сягати 15 млн грн.

Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, схрон боєприпасів виявили на Рівненщині.
