У Запоріжжі затримали групу шахраїв, які, видаючи себе за військових, отримували гуманітарну допомогу від благодійних організацій, а потім продавали її.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
За матеріалами справи, протягом 2024-2025 років ділки «заробили» понад 8 млн грн. Серед нелегально реалізованих партій товару були fpv-дрони і тактичні медзасоби, які волонтери передавали на передову.
Організатором схеми виявився 29-річний контрактник, що самовільно залишив одну з військових частин ЗСУ, де проходив службу.
До протиправної діяльності він залучив свою дружину та двох безробітних друзів. Використовуючи підроблені посвідчення, ділки домовлялися з благодійниками про донати на українську армію.
Наразі всім чотирьом учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, у Дубні судитимуть ексочільника медзакладу, який завдав понад 450 тис. грн збитків громаді.
