УкраїнаВикрили посадовців у розтраті 23 мільйонів гривень

Викрили посадовців у розтраті 23 мільйонів гривень

Поліцейські викрили посадовців держпідприємства критичної інфраструктури у розтраті 23 млн гривень на закупівлі програмного забезпечення.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

Держустанова провела тендер на закупівлю програмного забезпечення. Це передбачало розробку, постачання та налаштування відповідних програм. Однак на момент підписання актів про виконані роботи програма взагалі не функціонувала.

Слідчі зібрали достатньо доказів причетності до правопорушення двох заступників керівника філії державного підприємства критичної інфраструктури та підрядника, з яким вони уклали договір.

Нагадаємо, звільнено керівників семи МСЕКів Рівненщини.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc