КриміналВикрили мережу нарколабораторій

Викрили мережу нарколабораторій

Зловмисники облаштували декілька підпільних нарколабораторій на території Київської області, де виготовляли психотропну речовину.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.

Двоє жителів Києва облаштували нарколабораторії з виготовлення амфетаміну. Вони також долучили до злочинної діяльності сімох місцевих мешканців, яким доручили виготовляти та збувати психотропну речовину.

Готову продукцію збували як виготовлювачі так і окремі п’ятеро осіб. Вони приймали лише оптові замовлення та продавали «товар» «із рук в руки». Такий «бізнес» приносив фігурантам близько 3 мільйонів гривень прибутку щомісяця.

Дев’ятьом учасникам стійкого наркоугруповання оголошено про підозру, їм загрожує до 12 років ув’язнення.

Нагадаємо, жителька Рівного в орендованому приміщенні займалася фасуванням наркотиків.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc