Вночі 29 жовтня рятувальники дістали тіла двох людей, які загинули внаслідок вибуху газу в багатоповерхівці у Хмельницькому.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна.
Виявили тіло 52-річної жінки, а вже під ранок – тіло 42-річного чоловіка.
Їхні тіла направили на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Окрім цього, фахівці встановлюють причини вибуху.
Нагадаємо, вчора, вдень 28 жовтня у Хмельницькому пролунав вибух у багатоповерховому будинку. Унаслідок цього зруйновано 9 квартир та пошкоджено ще 15. П’ятеро людей постраждали, серед них — одна дитина.
