УкраїнаВибух на АЗС у Миколаєві: знову постраждали поліцейські (ФОТО)

Вибух на АЗС у Миколаєві: знову постраждали поліцейські (ФОТО)

Сьогодні ввечері, 23 лютого у Миколаєві на недіючій АЗС стався вибух. Внаслідок цього постраждали патрульні, які припаркували там свої автівки.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Національної поліції Івана Вигівського.

Двоє поліцейських наразі перебувають у важкому стані. Лікарі борються за їхнє життя.

«Позавчора теракт проти поліцейських стався у Львові. Це не збіг. Ворог прицільно намагається вбивати українських поліцейських, які щодня стоять на захисті людей і держави. Розцінюємо ці події як цілеспрямовану атаку на систему правопорядку та дестабілізацію ситуації всередині країни», — каже Вигівський.

Фото – Національна поліція України
Фото – Національна поліція України

Президент України Володимир Зеленський відреагував на вибух у Миколаєві.

«Щойно були перші доповіді правоохоронців щодо вибуху в Миколаєві. Постраждали працівники Національної поліції – сім людей поранені, двоє з них у важкому стані. Їм надається необхідна допомога. З’ясовуються всі обставини. Зокрема, перевіряється версія щодо терористичного акту. Доручив Національній поліції та Службі безпеки інформувати суспільство щодо необхідних деталей», – повідомив глава держави.

Нагадаємо, 33-річну мешканку Рівненської області підозрюють у скоєнні теракту. Внаслідок якого загинула 23-річна поліцейська.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc