Сьогодні ввечері, 23 лютого у Миколаєві на недіючій АЗС стався вибух. Внаслідок цього постраждали патрульні, які припаркували там свої автівки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Національної поліції Івана Вигівського.
Двоє поліцейських наразі перебувають у важкому стані. Лікарі борються за їхнє життя.
«Позавчора теракт проти поліцейських стався у Львові. Це не збіг. Ворог прицільно намагається вбивати українських поліцейських, які щодня стоять на захисті людей і держави. Розцінюємо ці події як цілеспрямовану атаку на систему правопорядку та дестабілізацію ситуації всередині країни», — каже Вигівський.


Президент України Володимир Зеленський відреагував на вибух у Миколаєві.
«Щойно були перші доповіді правоохоронців щодо вибуху в Миколаєві. Постраждали працівники Національної поліції – сім людей поранені, двоє з них у важкому стані. Їм надається необхідна допомога. З’ясовуються всі обставини. Зокрема, перевіряється версія щодо терористичного акту. Доручив Національній поліції та Службі безпеки інформувати суспільство щодо необхідних деталей», – повідомив глава держави.
Нагадаємо, 33-річну мешканку Рівненської області підозрюють у скоєнні теракту. Внаслідок якого загинула 23-річна поліцейська.
