УкраїнаВорог атакував енергетику у семи областях

Ворог атакував енергетику у семи областях

За минулу добу ворог атакував енергетичні обʼєкти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Про це повідомляє Рівне Онлайн з посиланням на Міненерго.

У Дніпропетровській та Харківській областях відбулось знеструмлення підстанцій та споживачів.

У Донецькій області знеструмлювалось кілька підстанцій, а також шахта. На момент інциденту у шахті залишались 74 працівники, всіх врятували.

У Чернігівській області внаслідок обстрілу було знеструмлено 3,1 тисячі абонентів.

Нагадаємо, на Сумщині від обстрілу загорівся навчальний заклад (ВІДЕО).

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc