УкраїнаВнесли зміни до порядку бронювання медичних працівників

Внесли зміни до порядку бронювання медичних працівників

Кабінет міністрів ухвалив рішення про повну броню працівників медичних закладів державної та комунальної форм власності.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на постанову уряду.

Мова йде про установи громадського здоров’я, установи, що здійснюють діяльність із судово-медичної та судово-психіатричної експертиз, центри крові.

Раніше дозволялося бронювати 50% працівників медичних закладів від кількості військовозобов’язаних.

Нагадаємо, 15 січня Верховна Рада підтримала продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 діб.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc