На Дніпропетровщині знеструмлено вісім вугільних шахт внаслідок чергової російської атаки — під час удару під землею перебували 2595 гірників.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Міненерго.
Рятувальники та персонал шахт оперативно організували виведення людей на поверхню.
За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає.
Нагадаємо, вісім людей постраждали внаслідок масованої атаки по місту Кам’янське на Дніпропетровщині.
