УкраїнаВідправляли наркотики серед продуктів харчування

Відправляли наркотики серед продуктів харчування

Посилки з кавою, печивом, бакалією тощо ділки отримували з Америки. Одна коробка з харчами могла містити від 3 до 5 кг наркотиків.

Про це повідомляє Національна поліція.

Збували канабіс через розгалужену мережу гуртових та роздрібних наркошопів у Телеграм по всій Україні. Гроші за «товар» отримували на електронні гаманці та виводили в готівку.

За результатами проведення спецоперації в Києві та Кременчуку правоохоронці затримали вісьмох фігурантів — їм вже повідомили підозри та обрали запобіжні заходи.

Також вилучили наркотиків на 9 000 000 гривень та готівки у різній валюті на понад 29,4 млн грн.

Нагадаємо, на Рівненщині депутат однієї з громад організував «чорний» бурштиновидобуток.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc