В Україні з 1 вересня працівники ТЦК та СП будуть зобов’язані носити бодікамери під час перевірок документів і вручення повісток. Відеофіксація стане обов’язковою, а за порушення передбачена відповідальність.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву міністра оборони України Дениса Шмигаля.
«У разі порушення правил фіксації передбачена дисциплінарна відповідальність. Цей крок дозволить забезпечити прозорість та законність діяльності груп оповіщень ТЦК, а також захистити права обох сторін», – додав він.
За даними Шмигаля, наразі забезпеченість засобами фіксації складає близько 85%, однак й надалі триває робота із закупівлі додаткових засобів.
Нагадаємо, нові терміни мобілізації та воєнного стану: Рада прийняла рішення.
