УкраїнаВідомо, хто став новим головою правління «Нафтогазу»

Відомо, хто став новим головою правління «Нафтогазу»

Сергій Корецький став новим головою правління «Нафтогазу». Відповідне рішення було прийнято на засіданні наглядової ради 28 квітня.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Forbes.

Сергій Корецький – український підприємець та топ-менеджер у нафтогазовій галузі, зокрема у сегменті видобутку та переробки нафти, гуртової та роздрібної реалізації нафтопродуктів. Він очолює найбільшу нафтовидобувну компанію країни ПАТ «Укрнафта», а також «Укртатнафту» з листопада 2022 року.

У 2023 році компанія збільшила видобуток нафти з конденсатом на 3%, до 1,4 млн тонн, та видобуток газу на 6%, до 1,1 млрд кубометрів.

Бізнесмен починав професійну діяльність молодшим аналітиком ГК «Континіум» (з 1999 р.), піднявшись до генерального директора керуючої компанії ГК «Континіум» (з 2007 р.). Починаючи з 2013 р. розвивав бізнес мережі АЗК WOG на посаді СЕО. У тому ж році став молодшим партнером компанії WOG. З 2018 році займався власною справою.

Нагадаємо, суд дозволив ексглаві «Нафтогазу» Коболєву, який під слідством, поїхати за кордон.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc