УкраїнаВдалося повернути 45 українців

Вдалося повернути 45 українців

Їх повернули з окупованих територій, а також з росії та Білорусі. Переважна більшість — особи похилого віку, найстаршій громадянці вже 93 роки. Серед них є маломобільні та тяжкохворі.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Омбудсмана України Дмитра Лубінця.

Частина українців зазнавали переслідувань з боку окупаційних адміністрацій.

Нагадаємо, рятувальникам провели спеціальне навчання.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc