УкраїнаВ Україну повернули тіла ще 1200 загиблих

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих

В Україну сьогодні, 15 червня повернули тіла ще 1200 загиблих громадян. Це вже четвертий етап репатріаційних заходів після переговорів у Стамбулі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

За твердженням російської сторони 1200 тіл належать українським громадянам, в тому числі військовослужбовцям.

Експертизи для встановлення осіб загиблих будуть проводити правоохоронні органи та експертні установи МВС.

Фото – Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
Фото – Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
Фото – Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Репатріацію вдалося провести завдяки співпраці Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу омбудсмена з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС та інших структур Сектору безпеки та оборони України.

Коордштаб також висловив вдячність за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

Нагадаємо, вчора відбувся вже четвертий обмін за тиждень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc