Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що вперше з початку повномасштабного вторгнення постановою ЦВК було відновлено роботу «Державного реєстру виборців».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Давида Арахамію.
Також він наголосив, що оновлення реєстру виборців є однією з базових умов для проведення будь-яких виборів.
Нагадаємо, депутатка Рівненської міськради представила у столиці Стратегію глобальної єдності українців.
