УкраїнаВ Україні можуть запровадити зимову вступну кампанію для абітурієнтів

В Україні можуть запровадити зимову вступну кампанію для абітурієнтів

Президент України Володимир Зеленський заявив про намір спростити умови вступу до українських вищих навчальних закладів. А саме – запровадити зимову вступну кампанію для абітурієнтів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву глави держави під час форуму «Молодь тут».

Нововведення дозволить абітурієнтам не чекати цілий рік, якщо з якихось причин вони не змогли вступити під час літньої кампанії.

«Була ідея, зокрема, зимової вступної кампанії, щоб не доводилося чекати рік, якщо влітку не вдалося пройти за конкурсом. Були й інші пропозиції – на все треба максимально уважно подивитися і дати належні відповіді», – сказав Зеленський.

Президент доручив уряду опрацювати ці пропозиції та підготувати відповідні рішення.

Нагадаємо, Зеленський доручив полегшити перетин кордону для української молоді.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc