Президент України Володимир Зеленський заявив про намір спростити умови вступу до українських вищих навчальних закладів. А саме – запровадити зимову вступну кампанію для абітурієнтів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву глави держави під час форуму «Молодь тут».
Нововведення дозволить абітурієнтам не чекати цілий рік, якщо з якихось причин вони не змогли вступити під час літньої кампанії.
«Була ідея, зокрема, зимової вступної кампанії, щоб не доводилося чекати рік, якщо влітку не вдалося пройти за конкурсом. Були й інші пропозиції – на все треба максимально уважно подивитися і дати належні відповіді», – сказав Зеленський.
Президент доручив уряду опрацювати ці пропозиції та підготувати відповідні рішення.
Нагадаємо, Зеленський доручив полегшити перетин кордону для української молоді.
