Сьогодні уряд оновив порядок оформлення військово-облікових документів. Військово-обліковий документ у застосунку “Резерв+” відтепер є основним для військовозобов’язаних, призовників та резервістів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єра України Юлію Свириденко в Telegram.
«Резерв ID стає основним документом для призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Його можна отримати в застосунку “Резерв+», – зазначила Свириденко.
Вона уточнила, що для тих, хто потребує паперової версії, залишається можливість роздрукувати її самостійно або в територіальних центрах комплектування.
«Перехід на електронний документ зменшує ризик втрати або підробки та спрощує процеси військового обліку», – додала прем’єр.
Вона уточнила, що для реалізації такого рішення було оновлено постанови уряду №1487 та №559.
Нагадаємо, у Резерв+ зʼявився ще один вид відстрочки.
