Тривалий період сильних морозів може спричинити необхідність введення як аварійних, так і погодинних відключень світла по всій країні.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову правління “Укренерго” Віталія Зайченко в етері телемарафону.
Критичним для енергосистеми є щонайменше тиждень із температурами – 10 градусів і нижче, коли споживання електроенергії суттєво зросте. У такому режимі покрити потреби енергосистеми буде неможливо ані за рахунок імпорту, ані внутрішніх джерел генерації.
Зайченко зазначив, що в разі таких умов доведеться застосовувати графіки аварійних та погодинних відключень.
Водночас він підкреслив, що суттєвого погіршення ситуації порівняно з нинішньою не очікується, адже зі зростанням споживання збільшується навантаження й на ті ділянки мережі, які вже підпадають під графіки погодинних вимкнень.
«Більше ніж чотири черги навряд чи буде, якщо не станеться нових ударів по енергетичній інфраструктурі», – додав керівник “Укренерго”.
Нагадаємо, відомо, чи вимикатимуть завтра електроенергію на Рівненщині.
