Вночі 13 серпня українські військові завдали ураження по низці важливих обєктів росіян. Зокрема — по нафтоперекачувальній станції «Унєча» у Брянській області рф.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генштаб ЗСУ.
Ця станція залучена задіяну у забезпеченні армії рф. За даними Генштабу, зафіксовано ураження і масштабну пожежу у районі будівлі підпірної помпової станції.
Також є інформація про вибухи в районі резервуарного парку і ділянки розміщення магістральних та підпірних помп. Детальна інформація щодо наслідків ураження наразі уточнюється.
Як зазначається, «Унєча» забезпечує транспортування нафти одночасно для двох нафтопроводів. Щорічно має потужність прокачувати 60 млн тонн сировини.
«Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів, забезпечення пально-мастильними матеріалами загарбницької армії та змусити рф припинити збройну агресію проти України», — заявили у Генштабі.
