УкраїнаУкраїнців 25–60 років автоматично внесуть до обліку без відвідування ТЦК

Українців 25–60 років автоматично внесуть до обліку без відвідування ТЦК

Уряд ухвалив рішення про автоматичну постановку військовозобов’язаних на військовий облік. Його ініціювало Міністерство оборони.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міноборони.

Юнакам, які досягнули 17-річного віку, не треба буде відвідувати ТЦК та проходити ВЛК для постановки на військовий облік, що відбувається щорічно з 1 січня до 31 липня.

Вони зможуть стати на військовий облік через застосунок “Резерв+” дистанційно – в електронному кабінеті призовника, військовозобов’язаного та резервіста.

Осіб віком від 25 до 60 років, які не перебувають на військовому обліку без законних підстав, поставлять на нього автоматично.

Крім того, автоматизованою буде і процедура зняття з обліку громадян, які досягли граничного віку перебування в запасі.

Керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ будуть зобов’язані робити протягом 7 днів з дня досягнення працівником граничного віку відмітки у списках персонального військового обліку.

Нагадаємо, боді-камери для працівників ТЦК: термін зберігання записів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc