Уряд ухвалив рішення про автоматичну постановку військовозобов’язаних на військовий облік. Його ініціювало Міністерство оборони.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міноборони.
Юнакам, які досягнули 17-річного віку, не треба буде відвідувати ТЦК та проходити ВЛК для постановки на військовий облік, що відбувається щорічно з 1 січня до 31 липня.
Вони зможуть стати на військовий облік через застосунок “Резерв+” дистанційно – в електронному кабінеті призовника, військовозобов’язаного та резервіста.
Осіб віком від 25 до 60 років, які не перебувають на військовому обліку без законних підстав, поставлять на нього автоматично.
Крім того, автоматизованою буде і процедура зняття з обліку громадян, які досягли граничного віку перебування в запасі.
Керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ будуть зобов’язані робити протягом 7 днів з дня досягнення працівником граничного віку відмітки у списках персонального військового обліку.
Нагадаємо, боді-камери для працівників ТЦК: термін зберігання записів.
