УкраїнаУкраїнці два місяці не отримують Національний кешбек: чому та коли буде виплата

Українці два місяці не отримують Національний кешбек: чому та коли буде виплата

Кошти за програмою «Національний кешбек» за серпень учасникам почнуть виплачувати наступного тижня. Далі планується виплатити гроші за вересень, яких українці також не отримали.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на офіційну заяву Міністерства економіки.

Затримку з виплатами у міністерстві пояснили технічним процесом погодження. Оскільки фактично кількість учасників програми значно перевищила початково прогнозовану, а виплати за серпень стали найбільшими за весь час роботи програми – 509 мільйонів гривень.

«Наступним етапом почнуться виплати «Національного кешбеку» за вересень. Ми й надалі будемо повідомляти про хід відновлення виплат», – зазначили у міністерстві.

До слова, «Національний кешбек» – це державна ініціатива, яка полягає в частковому поверненні коштів державою за придбані українцями товари вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, допомога при народженні дитини: Рада ухвалила закон.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc