Кошти за програмою «Національний кешбек» за серпень учасникам почнуть виплачувати наступного тижня. Далі планується виплатити гроші за вересень, яких українці також не отримали.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на офіційну заяву Міністерства економіки.
Затримку з виплатами у міністерстві пояснили технічним процесом погодження. Оскільки фактично кількість учасників програми значно перевищила початково прогнозовану, а виплати за серпень стали найбільшими за весь час роботи програми – 509 мільйонів гривень.
«Наступним етапом почнуться виплати «Національного кешбеку» за вересень. Ми й надалі будемо повідомляти про хід відновлення виплат», – зазначили у міністерстві.
До слова, «Національний кешбек» – це державна ініціатива, яка полягає в частковому поверненні коштів державою за придбані українцями товари вітчизняного виробництва.
Нагадаємо, допомога при народженні дитини: Рада ухвалила закон.
