УкраїнаУкраїна зазнає тисячі кібератак щомісяця

Україна зазнає тисячі кібератак щомісяця

Українські держресурси зазнають тисячі кібератак щомісяця.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова під час заходу NV “Велика цифрова трансформація. Діалоги про майбутнє”.

«Повірте, що така кількість атак, яка відбувається в кіберпросторі, вона неймовірна. У нас тисячі атак щомісяця. Держава досить гідно проходить цей шлях», – сказав Федоров.

За його словами, в кожного співробітника Мінцифри встановлено спеціальне програмне забезпечення на базі штучного інтелекту, яке аналізує поведінку на ноутбуці.

«Якщо є аномалії – система миттєво реагує. Так ми вже виявили кілька вірусів, які не бачили навіть антивіруси», – пояснив міністр.

Він також наголосив, що швидкість реакції на хакерські атаки держресурсів “критично важлива” й саме тому Мінцифра домовилася з “великим донором”, який фінансуватиме тендери з кіберзахисту як для державних, так і для приватних структур.

Нагадаємо, росіяни здійснили наймасштабнішу кібератаку на держреєстри України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc