УкраїнаУкраїна повернула з окупації ще одну групу дітей

Україна повернула з окупації ще одну групу дітей

Україна повернула з тимчасово окупованих територій та росії ще одну групу дітей і молодих людей віком від 3 до 18 років. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.

Роками вони жили під тиском і страхом. Окупанти змушували відвідувати російські школи, погрожували й принижували батьків.

Серед врятованих – мати з двома синами, яких депортували до росії та забрали українські документи. Родина залишалася без елементарних умов для життя – грошей, одягу, їжі.

Вони двічі намагалися самостійно повернутися додому, і лише з третьої спроби та завдяки допомозі партнерів ініціативи їм вдалося врятуватися.

Також додому повернулася дитина з інвалідністю, яка роками була змушена жити на окупованій території без належного лікування та необхідних ліків. Сьогодні вона вже з мамою, у безпеці та під опікою українських лікарів.

Нагадаємо, на Рівненщину прибув вже дев’ятий евакуаційний поїзд цього року.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc