Україна повернула з тимчасово окупованих територій та росії ще одну групу дітей і молодих людей віком від 3 до 18 років. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.
Роками вони жили під тиском і страхом. Окупанти змушували відвідувати російські школи, погрожували й принижували батьків.
Серед врятованих – мати з двома синами, яких депортували до росії та забрали українські документи. Родина залишалася без елементарних умов для життя – грошей, одягу, їжі.
Вони двічі намагалися самостійно повернутися додому, і лише з третьої спроби та завдяки допомозі партнерів ініціативи їм вдалося врятуватися.
Також додому повернулася дитина з інвалідністю, яка роками була змушена жити на окупованій території без належного лікування та необхідних ліків. Сьогодні вона вже з мамою, у безпеці та під опікою українських лікарів.
Нагадаємо, на Рівненщину прибув вже дев’ятий евакуаційний поїзд цього року.
