Україні вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території ще 16 дітей. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офіса президента України Андрія Єрмака.
Діти провели роки під тиском окупаційної влади, у страху та приниженнях, але сьогодні вже перебувають у безпеці на вільній українській землі.
Серед них – дівчина, яка постійно боялася за свою маму. Жінку тримали три дні у підвалі без їжі та води лише через те, що батько дитини служить у ЗСУ.
Іншого підлітка без відома батьків замість шкільних занять відвели до військкомату та поставили на військовий облік.
Дворічну дівчинку з високою температурою російські військові не пропустили до лікарні, і мама була змушена нести її через понтонний міст у темряві.
Сьогодні ці діти разом зі своїми родинами отримують допомогу та підтримку: відновлюють документи, проходять психологічну реабілітацію та отримали можливість почати нове життя.
Нагадаємо, з окупації повернули 20-річного хлопця.
