УкраїнаУкраїна повернула з окупації ще 16 дітей

Україна повернула з окупації ще 16 дітей

Україні вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території ще 16 дітей. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офіса президента України Андрія Єрмака.

Діти провели роки під тиском окупаційної влади, у страху та приниженнях, але сьогодні вже перебувають у безпеці на вільній українській землі.

Серед них – дівчина, яка постійно боялася за свою маму. Жінку тримали три дні у підвалі без їжі та води лише через те, що батько дитини служить у ЗСУ.

Іншого підлітка без відома батьків замість шкільних занять відвели до військкомату та поставили на військовий облік.

Дворічну дівчинку з високою температурою російські військові не пропустили до лікарні, і мама була змушена нести її через понтонний міст у темряві.

Сьогодні ці діти разом зі своїми родинами отримують допомогу та підтримку: відновлюють документи, проходять психологічну реабілітацію та отримали можливість почати нове життя.

Нагадаємо, з окупації повернули 20-річного хлопця.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc