УкраїнаУкраїна повернула з окупації двох дівчат-підлітків

Україна повернула з окупації двох дівчат-підлітків

Україна повернула з тимчасово окупованих росією територій двох дівчат-підлітків. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.

Дівчата три роки жили в окупації. Були погрози, загроза обшуків, їх примушували ходити в російські школи.

Попри це, дівчата зберігали українську ідентичність. Навчалися онлайн у школах України, уникали нав’язаних “патріотичних” заходів і щодня боролися за право бути собою.

Нагадаємо, з окупації повернули підлітка, що перебував під наглядом військових рф: деталі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc