Україна повернула з тимчасово окупованих росією територій двох дівчат-підлітків. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.
Дівчата три роки жили в окупації. Були погрози, загроза обшуків, їх примушували ходити в російські школи.
Попри це, дівчата зберігали українську ідентичність. Навчалися онлайн у школах України, уникали нав’язаних “патріотичних” заходів і щодня боролися за право бути собою.
Нагадаємо, з окупації повернули підлітка, що перебував під наглядом військових рф: деталі.
