УкраїнаУкраїна отримає 250 мільйонів євро на підтримку енергетики

Україна отримає 250 мільйонів євро на підтримку енергетики

Норвегія виділить 250 мільйонів євро на підтримку української енергетики.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра закордонних справ Норвегії Еспена Барт Ейде.

Ці кошти спрямують на ремонт пошкодженої російськими обстрілами енергетичної інфраструктури, а також на  будівництво нових обʼєктів, які будуть мати більш надійний захист від ворожих атак.

У міністерстві закордонних справ зазначили, що норвезький міністр разом з українським колегою Андрієм Сибігою буши на одній із теплових електростанцій на Київщині, яку зруйнували російські атаки.

Нагадаємо, Норвегія невдовзі надасть Україні шість винищувачів F-16

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc