росіяни сьогодні, 8 січня, атакували Кривий Ріг балістичними ракетами «Іскандер». Ворог атакував багатоповерхівки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула.
Він розповів, що для удару по Кривому Рогу ворог застосував дві балістичні ракети “Іскандер”.
«Надається допомога постраждалим. Все розуміємо, все працюємо», – додав Вілкул.
Станом на 19:07 внаслідок удару постраждали щонайменше 10 людей. Одному чоловікові через вибух відірвало ногу, він у дуже тяжкому стані.
Біля місця атаки облаштовують штаб допомоги постраждалим. Там можна отримати будматеріали, допомогу з розселенням та подати заявку на матеріальну допомогу від міста.
Вілкул також додав, що у напрямку Кривого Рогу летить ще багато шахедів.
Нагадаємо, на трасі Київ – Чоп у напрямку Рівного діють тимчасові обмеження руху.
