УкраїнаУ Тернополі після атаки рф людей просять не виходити з дому: що...

У Тернополі після атаки рф людей просять не виходити з дому: що сталося

У Тернополі після масштабної пожежі від російської атаки, фахівці зафіксували погіршення якості повітря. Людей просять не виходити з дому.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Тернопільської ОВА В’ячеслава Негоду.

Станом на 08:00 6 червня за результатами замірів на межі зони ураження виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій деяких шкідливих речовин.

Через сильне задимлення та погіршення якості повітря мешканців закликають не виходити з дому, щільно зачинити вікна і утримуватися від перебування на вулиці, особливо дітей та осіб із хронічними захворюваннями.

Заміри продовжуються, фахівці обіцяють інформувати про зміну ситуації додатково.

До слова, що 6 червня російські війська атакували Тернопіль ракетами “Калібр” і дронами-камікадзе “Шахед”. Нагадаємо, нічна масована атака росіян: що відомо станом на зараз.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc