УкраїнаУ Сумах кількість загиблих після удару 3 червня по центру зросла

У Сумах кількість загиблих після удару 3 червня по центру зросла

У Сумах стало відомо про загибель вже пʼятої людини через російський удар по центру міста 3 червня. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Артема Кобзаря.

У лікарні померла 86-річна жінка, яка зазнала важких поранень. Ще троє чоловіків та одна жінка померли напередодні, у день атаки.

Станом на ранок 4 червня було відомо про шістьох постраждалих, які перебувають у важкому стані, зокрема троє дітей, передавала ОВА. Серед них 7-річна дівчинка, чий тато загинув після удару.

Загалом по медичну допомогу звернулися 30 людей, з них 16 нині перебувають у стаціонарі.

Сьогодні в Сумській громаді — День жалоби за загиблими.

Нагадаємо, близько 9 ранку вчора росіяни вдарили по центру міста.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc