У Прилуках Чернігівської області патрульні на службовому авто з увімкненими проблисковими маячками на пішохідному переході збили жінку й дитину на пішохідному переході.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію України.
Наразі розпочато службове розслідування за фактом смертельної ДТП у Прилуках, поліцейських відсторонено від виконання службових обов’язків.
Попередньо відомо, що наряд групи реагування патрульної поліції, рухаючись на виклик на службовому Mitsubishi Outlander з увімкненими проблисковими маячками, на регульованому пішохідному переході збив двох пішоходів. Унаслідок ДТП жінка зазнала травм, а дитина загинула.
На місці аварії працює слідчо-оперативна група. Розслідуванням автопригоди займатиметься ДБР.
Нагадаємо, втеча від патрульних закінчилася аварією: 51-річний водій врізався в паркан на Рівненщині.
