КриміналУ Прилуках патрульні на пішохідному переході збили жінку та дитину — є...

У Прилуках патрульні на пішохідному переході збили жінку та дитину — є загибла

У Прилуках Чернігівської області патрульні на службовому авто з увімкненими проблисковими маячками на пішохідному переході збили жінку й дитину на пішохідному переході.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію України.

Наразі розпочато службове розслідування за фактом смертельної ДТП у Прилуках, поліцейських відсторонено від виконання службових обов’язків.

Попередньо відомо, що наряд групи реагування патрульної поліції, рухаючись на виклик на службовому Mitsubishi Outlander з увімкненими проблисковими маячками, на регульованому пішохідному переході збив двох пішоходів. Унаслідок ДТП жінка зазнала травм, а дитина загинула.

На місці аварії працює слідчо-оперативна група. Розслідуванням автопригоди займатиметься ДБР.

Нагадаємо, втеча від патрульних закінчилася аварією: 51-річний водій врізався в паркан на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc