У Дніпрі на незаконному збагаченні викрили посадовицю екоінспекції.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДБР.
Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили незадекларовану готівку — 880 тисяч доларів та понад 200 тисяч євро.
Посадовицю затримали за підозрою у незаконному збагаченні. Їй загрожує до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, на Одещині поліція попередила злочин відносно військовослужбовця, який готувала його колишня дружина.
