Сьогодні вночі, 21 серпня росіяни атакували ракетами Закарпатську область. Під удар потрапив завод американської компанії з виробництва побутових приладів у Мукачево.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяви голови Закарпатської ОВА Мирослава Білецького в ефірі телемарафону, голови МЗС Андрія Сибіги та пресслужбу ДСНС України.
Дві ракети типу “Калібр” влучили по об’єкту близько 04:40. Унаслідок атаки постраждали 12 працівників підприємства, усіх госпіталізували. Двоє з них перебувають у важкому стані, решта отримали поранення середньої тяжкості.



ДСНС уточнила, що загалом поранено щонайменше 15 людей. На території заводу спалахнула масштабна пожежа площею близько 7 тисяч квадратних метрів. Рятувальники продовжують ліквідацію вогню, ситуація перебуває під контролем.
Як пояснив міністр закордонних справ Андрій Сибіга, під удар потрапив великий американський виробник електроніки.
Він наголосив, що об’єкт є повністю цивільним та не має жодного відношення до військової інфраструктури.
«Це не перший напад росії на американські підприємства в Україні після ударів по офісах Boeing у Києві на початку цього року та інших атак», – заявив Сибіга.
Нагадаємо, показали наслідки комбінованої атаки на Львів.
