УкраїнаУ МОУ розповіли, чи будуть розсилати повістки через «Резерв+»

У МОУ розповіли, чи будуть розсилати повістки через «Резерв+»

У Міністерстві оборони України розповіли, чи будуть розсилати повістки через мобільний застосунок «Резерв+».

Відповідну заяву зробила заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарфону «Єдині новини» 28 травня, пише видання Armyinform.

«Наразі робота над таким функціоналом не ведеться. Тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок «Резерв+» не розсилаються. І поки що не плануються», — заявила вона.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, чи можна Резерв+ показати замість військового квитка

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc