Чоловіку видалили 12-сантиметрового гельмінта з ока. Він з’явився внаслідок укусу комара.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Лікарі діагностували у чоловіка дирофіляріоз — зоонозний гельмінтоз, який спричинюють гельмінти роду Dirofilaria. Переносять дирофіляріоз інфіковані при укусі хворих тварин комарі. В організм людини личинка гельмінта потрапляє через укус комара.
Нагадаємо, жителька Рівненщини застрягла в болоті.
