У Дніпровському районі Києва у квартирі однієї з багатоповерхівок пролунав вибух. Внаслідок інциденту загинуло двоє людей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.
Попередньо, у квартирі вибухнула граната. Унаслідок вибуху загинуло двоє людей, ще одна людина постраждала.
На місці працює слідчо-оперативна група Дніпровського управління поліції, вибухотехніки, кінологи та інші служби.
Нагадаємо, граната вибухнула у тернопільській багатоповерхівці: загинули люди.
