У Києві небезпечний уламок ракети Х-69 впав біля житлового будинку після чергової повітряної атаки рф. Сапери ДСНС його знищили.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС.
Бійці ДСНС за допомогою спеціального маніпулятора завантажили об’єкт до автомобіля для транспортування й подальшого знищення у безпечних умовах.


Українців вкотре просять не наближатися до уламків ракет, безпілотників чи інших вибухонебезпечних предметів. Побачили щось підозріле – дзвоніть «101».
Нагадаємо, росіяни масовано атакували Київ: є загибла людина.
